Co to hergot.. aneb když vás 'zradí' spolužáci.

4. července 2017 v 23:45 |  Téma týdne
Mít prázdniny od června do srpna je jako splněný sen. Takže pro ty, kteří teď skončili střední školu a mají úspěšně složenou maturitní zkoušku, mám jednu radu: jděte na vysokou! Sice budete mít zkouškové týdny, které jsou poměrně vyčerpávající, ale bude to stát za to, protože si vychutnáte prodloužené prázdniny. ;-)

Ale k věci: tuhle větu jsem si dneska pokládala poměrně často, kde jsem slovo "hergot" pozměňovala za sprostá slova či anglickou obměnu (všichni známe zkratku této věty: WTF), takže jsem vlastně nadávala jak špaček. Proč ale?

Před 2 týdny nám ze studijního oddělení zasílali e-maily, že si máme udělat předzápis do dalšího semestru. K e-mailu jsem se dostala až dnes, protože jsem prostě nestíhala, a uzávěrka je do 14. července. Půl obrazovky mi zabíralo pdf studijního plánu a druhou půlku internetový prohlížeč s vysokoškolským portálem STAG.
Ve chvíli, kdy jsem klikla na kolonku Předzápis, tak mi kleklo pc. Asi jsem měla hodně otevřených oken. Prostě jsem zařvala "Dop**ele" a snažila se nahodit pc zpět. Když jej nejvíc potřebuju, tak mi klekne. No chápete to?

Nicméně, po 5 minutách čekání jsem se mohla pustit zpět k práci. Po úspěšném odklikání povinných a povinně volitelných předmětů mě přepadla zvědavost, se kterými spolužáky budu sdílet specializaci, tak jsem předmět po předmětu sledovala obsazení. Málem mě kleplo.

A už to létalo: "Co to dop**ele je?" "Co to k**va je?" atd. Můžu být sice ráda, že mi 'speciálku' otevřou, ale tohle? Vždyť tam jsou samí třídní blbci. Vím, že řeším totální volovinu, ale vždyť se s nima nikdo ve třídě nebaví a já už tuplem ne.
Do toho jsem se dozvěděla, že nejspíš další 3 - 5 lidí ze třídy odejde, takže nás tam zase bude míň. Vím, jejich věc, ale byli to zrovna ti, se kterými jsem se nejvíc bavila. Sakra. :-(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama