Nikdy se nevzdávejte lidí, které máte rádi.

25. června 2017 v 15:30 |  Téma týdne
Pro každého existují věci, kterých se v životě nevzdávají. Pro mě taky. Ale nejsou to sny či jiné věci. Jsou to lidi, na kterých mi hodně záleží. K nim patří moje jediná kamarádka, kterou mám. Dokáže mě povzbudit, rozesmát a poradí mi, jenže se odstěhovala pryč a teď na mě nemá vůbec čas.

Jakožto jedinec s nulovými komunikačními schopnostmi nemám už nikoho jiného, a ani si žádné kamarády nenajdu, tak jak říkám, dotyčná je opravdu jediná, koho mám.
Před pár dny jsem se sice seznámila s jedním klukem, jenže i tak se sama divím, že se mi to podařilo, protože co se týče mých dorozumívacích schopností, tak je to vyloženě hrůza.
Dotyčný kluk mi sice nenahradí přítele, o kterého jsem přišla (navíc se bojím, že takového už nikdy nenajdu a skončím buď ve cvokárně nebo někde jinde), ale snad mi aspoň pomůže se dostat z toho dna, kam jsem spadla.

Po tom, co mě minulý přítel tak shodil, tak potřebuju někoho, kdo mi pomůže opět nabrat síly, protože to bohužel sama nedokážu. Proto bych ráda, kdybych našla ještě aspoň jednoho kamaráda, kterému bych mohla důvěřovat. A takového kamaráda bych se nikdy nevzdala. A kdyby se stalo, že by mi toho přítele nahradil, tak budu jenom ráda.

Před nějakou dobou mi ta samota ani nevadila. Ale teď ? Teď je to doslova peklo. Vy, co někoho máte, tak buďte rádi, že jej máte, važte si ho a NEVZDÁVEJTE SE JEJ, protože existují lidi, kteří by si přáli mít někoho takového, jenže to nemohou mít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama