Čas běží, ale nedá se vrátit..

30. května 2017 v 16:34 |  Téma týdne
Minulý rok na vysoké škole jsem potkala jednoho strašně fajn člověka. Rozuměla jsem si s ním. Netrvalo to ani dva týdny a začali jsme být spolu. Tolik mě fascinoval, že jsme spolu byli doslova každý den několik hodin. Když jsme nemohli být spolu, tak jsme si přáli dobré ráno, dobrou noc, ale přesto jsme se vídali po zbytek dne.

Věnovala jsem mu každou volnou chvíli, kterou bych jinak využila sledováním filmů, koukáním do počítače, nicneděláním a dalším bezvýznamným věcem. Jenže on mi za ty volné chvíle stál. (Navíc mi kamarádka x krát vyčítala, že s ní nejsem na fcb, nebyla jsem tam prostě, protože jsem byla radši s dotyčným než abych neustále seděla u počítače a poslouchala její bláznivé kecy.)

Trvalo to několik měsíců, než jsem si uvědomila, že je to tak krásné, než aby to byla pravda. Tolik jsem tehdy chtěla zastavit nebo alespoň zpomalit čas. Jenže to, jak my víme, bohužel nejde.
Teď mi přijde, že to všechno uběhlo tak strašně rychle. Měla jsem naprosto všechno, co mi tolik let chybělo. Byla jsem šťastná. On byl všechno, co jsem kdy chtěla. A najednou moji devítiměsíční radost ze života vystřídala tupá rána nožem.

Byl konec.. Navždy si to budu pamatovat..

Všechny volné chvíle, které jsem věnovala tomu, koho jsem z celého srdce milovala (a stále miluju) bych vrátila zpátky.
Zastavila bych čas, kdyby to šlo. Dodnes se z toho nemůžu vzpamatovat. Mrzí mě to. A tak čekám.. stále čekám, kdy dotyčnému dojde, jak strašně moc mi ublížil. Přijde mi snad, že pro něj omluva, alespoň ta pitomá omluva, neexistuje.

A já blbá věřila, že to vydrží dlouho. Dlouho.

A teď? Volného času mám až sakra hodně a nevím jak s ním naložit. Nic mě nebaví. Cítím se ublížená a podvedená. Neustále vzpomínám na ty chvíle, kdy jsme se mazlili, byli spolu, tolik jsme toho prožili - bohužel je nevrátím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 30. května 2017 v 17:35 | Reagovat

Čas zahojí všechno a jednou bude lépe :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama